Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Cam Kadar Net Yüzeyi Sayesinde Her Mevsim Kullanılabilen Saydam Kapama Özelliği Olan Branda Sistemidir.

Naylon Branda
Şeffaf Branda m2 Fiyatları

Şeffaf Branda Nasıl Yapılır: Dış Yüzeyi Ve İç Yüzeyi Mika, Naylon Branda Kumaşındandır. Şeffaf Mika % 100 PVC’den Oluşmaktadır. Cam Gibi Saydam Olup İçeriyi ve Dışarıyı Gösterme Özelliği Vardır. Etrafında Kullanılan Çerçeve Şeklinde Brandanın Renk Seçenekleri Bulunmaktadır. İstenilen Renk Seçeneği Kullanıldığında Estetik Ve Şık Bir Görünüm Katar. Kenarlarındaki Fermuarları Sayesinde Kapalı Olarak Kullanılabildiği Gibi Fermuarları Açıp Toplanarak Açık Alana Dönüşüm Sağlanarak Da Kullanılabilmektedir.

Şeffaf Branda Kullanıldığı Alanlarda, Isı Ve Nem Yalıtımı Sağlar, Kullanılan Alanları Dış Etkenlerden Korur. Bu Nedenle Maliyet Azaltıcı Etkisi De Vardır. Ortamı Toz, Yağmur Ve Sudan Koruduğu Gibi Saydam Olması Nedeni ile İçeriyi Ve Dışarıyı Gösteren Cam Çerçeve Görüntüsü Oluşturmaktadır. Mekana Göre Yapıldığından Uyum Sağlar, Mekanın Estetik Görünmesini Sağlar.

Zorlu Hava Koşullarından Etkilenmenize İzin Vermeyecek Bu Sistem, Dört Mevsim Rahatlıkla Kullanılabilir Özelliktedir.

Şeffaf Brandanın Yazın Güneşin Etkisi İle Sıcaktan Genleşmesi ve Kışın da Soğuk Havadan Dolayı Çekmeler Yaşanabileceğinden 0,60 mm Veya 0,80 mm Kullanılması Tavsiye Edilmektedir.

seffaf_branda
Naylon Branda

Şeffaf Branda Kullanım Alanları

Şeffaf Branda Kış Bahçeleri, Kafe, Otel, Restoran Gibi Yerlerde Maliyeti Yüksek Olan Cam Balkon Yerine Tercih Edilerek, Mekanları Birbirinden Ayıran Cam Çerçeve İşlevi Görür.

Yazın Kafe Ve Restoran Gibi İşletmelerde İç Mekan Ve Dış Mekan Birlikte Kullanılırken, Havaların Soğuk Ve Yağışlı Olduğu Mevsimlerde Oturma Alanları Kısıtlanabilmektedir. Şeffaf Branda İle Dış Mekanlar Kapatılarak Bu Alanın Da Kullanımının Sağlanması Mümkün Olmaktadır.

Şeffaf Branda Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyor.

Şeffaf Branda Keyfini Yılın Sadece 2-3 Ayında Değil 12 Ay Aralıksız Yaşayabilirsiniz.

Şeffaf Branda Fiyatlarında Kampanyalar Başlamıştır!!!

seffaf_branda
Şeffaf Branda

Şeffaf Branda Fiyatları ile ilgili bilgi ve sipariş vermek için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara 0532 466 76 14