İki Yönlü Tente
Çift Taraflı Tente

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente :İki dikme profil ayak üzerine monte edilen tente sistemi modelidir. Kullanım Alanı: Restoran, kafe, hizmet kurumları ve evlerimizin bahçelinde kullanılmaktadır. Yağmur ve Güneşten Korunmak İçin tercih edilen tente modelidir.

Çift Açılır Tente nasıl yapılır : İki dikme profil ayak yapılır, daha sonra dikme profil ayakları birbirine bağlayarak sabitlemek ve tenteleri monte edebilmek için profilden yapılan makas sistemi ile cıvatalarla veya kaynak yapılarak sabitlenir. Tenteyi monte edeceğimiz bağlantı aparatlarıda, makas sisteminin üzerine monte edildikten sonra Tenteleri takabiliriz. Tenteyi dış etkenlerden korumak için üzerine Alüminyum çatı takılmaktadır veya demir profilden çerçeve yaparak üzerini kumaşla kaplayabilirsiniz. Demir profil ayaklar ve alüminyum çatı elektrostatik fırında boyanır. Paslanmaz bağlantı cıvataları kullanılmaktadır. İsteğe Göre Tekerlekli ya da Yere Sabit Şekilde Her Ebatta Yapılmaktadır.

Çift Açılır Tente Sistemi Opsiyonları

Çift Açılır Tenteyi Ayrıca Motor Takılarak Uzaktan Kumanda ile Açıp Kapatabilirsiniz. İsteğe Göre Hareketli Saçak Sistemi Monte Edilip Mekanların Yan Tarafları Kapatılabilmektedir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonTıkla Ara 0532 466 76 14