Şeffaf Branda

Şeffaf Branda Cam kadar net yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan branda sistemidir. kullanıldığı alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi vardır. uygulandığı alanları Soğuk, Toz, Yağmur ve Sudan koruduğu gibi Saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren cam, çerçeve görüntüsü oluşturmaktadır. Zorlu hava koşullarına dayanıklıdır.

Şeffaf Branda Nasıl Yapılır: Şeffaf mika % 100 pvc’den oluşmaktadır. Dış yüzeyi ve iç yüzeyi Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı göstermektedir. Etrafında kullanılan çerçeve şeklinde brandanın renk seçenekleri bulunmaktadır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında estetik ve sık bir görünüm katar. Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp, yukarı doğru rulo halinde sararak üzerinde bulunan kemere bağlanır ve böylece açık alan olarak kullanabilirsiniz.

Şeffaf Branda nerelerde kullanılır : Kış bahçesi, kafe, otel, restoran, veranda, evlerimizin balkonları, ahşap kamelyaların etrafları, demirden yapılmış çerçevelerin etrafı gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilerek, alanları birbirinden ayıran, Cam çerçeve işlevi görür. Yazın, kafe, restoran ve hizmet sektöründeki gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekanı birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanlarındaki ısınmayı ve dış etkenlerden gelecek olan zararlardan korur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonTıkla Ara 0532 466 76 14